Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na PCOnline hry

Recenze hry Team Fortress 2

Dětský eshop pro rodiče i děti

Team Fortress 2 je týmová free-to-play akce, která i po sedmnácti letech od svého vydání stále nabízí skvělý zážitek. Hra vám umožňuje vybrat si jednu z devíti hratelných postav a bojovat v připravených arénách ve velmi charakteristickém vizuálním stylu. V rámci různých online módů, jako je Capture the Flag, Control Point, Payload, Arena a King of the Hill, se hráči mohou utkat ve strategických bitvách. Ti, kdo nejsou okamžitě připraveni na online souboje, mohou trénovat s počítačovými protivníky.

Hra obdržela vynikající hodnocení od recenzentů, s 92 % z 17 recenzí na Metacritic a velmi kladným hodnocením 93 % od 1 031 904 hráčů na Steamu.

Team Fortress 2 je k dispozici pouze na platformě PC a nabízí vícehráčový režim a možnost kooperace. Hra má i české rozhraní, což usnadňuje českým hráčům interakci s hrou.

Průměrná doba hraní hlavního příběhu činí 83 hodin, zatímco pro kompletní obsah může hráčům zabrat až 1107 hodin.

Hra byla vyvinuta a vydána společností Valve Software a poprvé byla uvedena 10. října 2007. Navzdory svému věku si stále udržuje silnou a aktivní hráčskou základnu díky své zábavné a dobře vyvážené hratelnosti.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *