Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na VR

Recenze VR hry Moss + Moss: Book II

Dětský eshop pro rodiče i děti

Moss a jeho následující díl, Moss: Book II, představují dojemné dobrodružství, které osloví nejen mladší hráče, ale i ty dospělejší. V této akční adventuře se stanete ochráncem roztomilé myšky jménem Quill, která vás provází skrze kouzelný svět plný nebezpečí a tajemství.

Jedním z největších taháků Moss a jeho pokračování, Moss: Book II, je jeho pohádkové audiovizuální zpracování. Okouzlující grafika a krásná hudba vás vtáhnou do kouzelného světa, který je plný detailů a úžasných vizuálních efektů.

Hratelnost je kombinací skákačky, bojového systému a řešení logických puzzlů. Budete spolu s Quill bojovat s nepřáteli, překonávat překážky a hledat cesty k dalším úrovním, přičemž budete muset využít svého logického myšlení a schopností spolupráce s Quill.

Druhý díl, Moss: Book II, navazuje na příběh prvního dílu a přináší nové dobrodružství plné emocí a výzev. Společně s Quill budete objevovat nové lokace, setkávat se s novými postavami a řešit nové hádanky.

Celkově lze říci, že hry Moss a Moss: Book II jsou skvělým příkladem toho, jak virtuální realita může obohatit herní zážitek. S jejich poutavým příběhem, kouzelným světem a inovativním herním stylem jsou oba tyto tituly nezapomenutelnou zkušeností pro každého hráče. Moss vyšel původně dne 27. 2. 2018 pro PS VR a později pro další platformy, zatímco Moss: Book II byl vydán dne 31. 3. 2022 pro PS VR a 22. 2. 2023 pro PS VR2.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *