Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na VR

Recenze VR hry Gran Turismo 7

Dětský eshop pro rodiče i děti

Gran Turismo 7 představuje úžasný závodní simulátor, který dokázal využít sílu virtuální reality a posunout zážitek z jízdy na zcela novou úroveň. Studio Polyphony Digital se od počátku angažovalo v rozvoji hry s cílem ji následně převést do VR, a s příchodem PS VR2 se tento cíl stal skutečností díky bezplatnému upgradu pro majitele PS5 verze.

Jedním z nejvýznamnějších prvků Gran Turismo 7 ve VR je prostorový zvuk a haptická odezva, která hráčům poskytuje pohlcující zážitek z jízdy. Při závodění ve VR můžete cítit nerovnosti na trati a soupeře těsně vedle vás projíždět, což dodává závodům neuvěřitelný pocit autentičnosti a realismu.

Samotné závodění ve VR prostředí je něco, co je těžké popsat slovy. Hra vás doslova posadí za volant a umožní vám zažít jízdu z pohledu skutečného závodníka. Grafické detaily, realistické modely vozidel a živé prostředí dávají hráčům dojem, že se skutečně nacházejí na závodním okruhu.

Kromě samotného závodění nabízí Gran Turismo 7 ve VR také možnost virtuálních prohlídek jednotlivých vozů, což je zážitek sám o sobě. Prohlížet si nejnovější supersporty z pohledu vlastních očí je nejen lákavé, ale také poskytuje hráčům možnost prozkoumat detaily a design těchto automobilů zcela novým způsobem.

Celkově lze říci, že Gran Turismo 7 ve VR prostředí PS VR2 přináší zážitek z jízdy, který je bezkonkurenční. S neuvěřitelnou haptickou odezvou, prostorovým zvukem a autentickým grafickým zpracováním je tato hra pravděpodobně nejlepší závodní VR hrou současnosti. Bezplatný upgrade je pro majitele PS5 verze dostupný od 22. února 2023. Gran Turismo 7 ve VR prostředí je prostě zážitek, který stojí za to zažít.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *