Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na konzoleHry na PCOnline hry

Recenze hry Rust

Dětský eshop pro rodiče i děti

Rust je survival hra, která vás katapultuje na tajemný ostrov pouze s kamenem a pochodní v ruce. Vaším jediným cílem je přežít za jakýchkoli okolností, přičemž vás budou ohrožovat nejen divoká příroda, ale i ostatní přeživší a okolní prostředí. Musíte stavět útočiště, hledat jídlo, shánět materiály a prozkoumávat, co se na ostrově děje. Spolupráce s ostatními hráči může být klíčem k úspěchu, ale také můžete volit cestu samotářství a lovu.

Hodnocení recenzentů na Metacritic je 69 % z 12 recenzí, což naznačuje smíšené reakce, zatímco na Steamu hra získala velmi kladné hodnocení 87 % od 848 793 hráčů.

Rust je dostupný na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One a nabízí vícehráčový režim, kooperativní hraní a MMO zážitek. Hra podporuje české rozhraní, což zlepšuje přístupnost pro české hráče.

Byla vyvinuta a vydána společností Facepunch Studios a poprvé byla uvedena 8. února 2018. Rust nabízí intenzivní zážitek z přežití, který si mnozí hráči po celém světě užívají.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *