Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na PCOnline hry

Recenze hry Football Manager 2024

Dětský eshop pro rodiče i děti

Football Manager 2024 nabízí hráčům možnost vstoupit do role fotbalového manažera a napsat svůj vlastní příběh ve světě fotbalu. Tato edice hry přináší nové možnosti, jak stavět tým od základů, nebo se ihned vrhnout do boje o okamžitou slávu s některým z nejlepších klubů světa. Hráči musí sestavit vítěznou taktiku, využívat moderní fotbalové systémy a další inovace, aby vytvořili tým schopný dosáhnout jejich cílů. Budou rozvíjet hráče na trénincích, budovat jejich mentalitu a týmový duch, a na hřišti uvidí, jak jejich taktická vize ožívá.

Jako novinka nabízí hra licenci, která umožňuje řídit týmy v japonské fotbalové lize. Díky importu mohou hráči pokračovat ve své dosavadní kariéře z předchozího Football Manageru 2023. S přáteli mohou soutěžit v jednom ze tří online režimů – Versus, Fantasy Draft a Online Career.

Recenzenti se shodují na tom, že hra nabízí poutavý a realistický zážitek z řízení fotbalového týmu. S hodnocením 84 % na Metacritic založeným na 42 recenzích a velmi kladným hodnocením 88 % od 5 517 hráčů na Steamu si hra získala uznání za své kvality.

Football Manager 2024 je dostupný na široké škále platforem, včetně PC, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One, iOS (iPhone/iPad) a Nintendo Switch.

Bohužel, pokud hledáte hru s oficiální češtinou, Football Manager 2024 tuto možnost nenabízí.

Hra byla vydána 6. 11. 2023 a je publikována společností Sega a vyvinuta společností Sports Interactive.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *