Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na konzoleHry na PCOnline hry

Recenze hry War Thunder

Dětský eshop pro rodiče i děti

War Thunder je vojenská free-to-play MMO hra, která se zaměřuje na letouny, obrněná vozidla a námořní plavidla z období 2. světové války a studené války. Hra umožňuje hráčům účastnit se masivních bitev na zemi, ve vzduchu a na moři, s více než dvěma tisíci různými stroji a bitevními situacemi.

Hodnocení recenzentů na Metacritic činí 76 % z 17 recenzí, což svědčí o solidním přijetí, a hodnocení na Steamu je spíše kladné s 75 % od 463 906 hráčů.

War Thunder nabízí rozsáhlý výběr herních možností, od pilotování bombardérů až po ovládání protiletadlových vozidel či útok na nepřátelské lodě. Hra umožňuje hráčům zažít různé vojenské role a podílet se na různorodých bojových situacích.

Hra je k dispozici na platformách PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X. War Thunder podporuje různé herní režimy, včetně singleplayer, multiplayeru, kooperace a MMO.

Významným prvkem je také přítomnost oficiální češtiny na PC, zahrnující české rozhraní, titulky a dabing, což usnadňuje českým hráčům interakci s hrou.

War Thunder byl vydán 3. 6. 2014 a je vyvíjen a publikován společností Gaijin Entertainment.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *