Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na VR

Recenze VR hry Resident Evil: Village

Dětský eshop pro rodiče i děti

Resident Evil: Village vstoupil do světa virtuální reality jako obrovský krok vpřed, co se týče možností pro velké, plnohodnotné hry v této technologii. I když VR aktualizace přišla až po původním vydání, Capcom se vyvaroval nedostatků, čímž vytvořil zážitek, který hráče zcela pohltí.

Pro majitele PS VR2 představuje tato hra novou úroveň ponoření. Perfektní vyladění ovládání, realistická střelba a optimalizace speciálně pro PS VR2 přinášejí hráčům intenzivní zážitek. Pokud jste už při standardním hraní Resident Evil: Village měli obavy, ve VR byste se mohli cítit ještě více vystrašení.

Díky 3D zvuku a vylepšené grafice vás hra vtáhne do světa Ethana Winterse a jeho podivného dobrodružství ve vesnici a na hradě plném hrůz a násilí. V kombinaci s vynikající VR implementací se Resident Evil: Village stává jedním z nejsilnějších VR zážitků. Bezplatný PS VR2 update byl uvolněn pro majitele PS5 verze dne 22. února 2023.

Celkově lze říci, že Resident Evil: Village posouvá hranice VR her a nabízí hráčům skvělý a strhující zážitek. Dokazuje, že i velké AAA hry mohou být úspěšně adaptovány do virtuální reality, přičemž zachovávají svou kvalitu a atmosféru, což je pro fanoušky hororového žánru zcela neodolatelné.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *