Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na VR

Recenze VR hry Lone Echo + Lone Echo 2

Dětský eshop pro rodiče i děti

Lone Echo a jeho pokračování Lone Echo 2 jsou jako dvě odvážné expedice do hlubin vesmíru, které nabízejí zážitek plný dobrodružství, tajemství a výzev. Tyto hry od Ready At Dawn jsou jedinečné v tom, jak dokonale spojují prvky sci-fi, dobrodružství a virtuální reality.

Ve hře Lone Echo se ocitáte v kůži androidního společníka Jacka, který je pověřen ochranou posádky vesmírné stanice v oběžné dráze Saturnu. Hra vás vtáhne do příběhu plného tajemství, intrik a nečekaných zvratů. Při průzkumu vesmíru budete řešit logické hádanky, provádět opravy a interagovat s různými postavami.

Lone Echo 2 navazuje na události prvního dílu a přenáší vás do ještě hlubších a komplexnějších částí vesmíru. Tento pokračující příběh rozvíjí postavy a děj, přičemž nabízí ještě větší množství možností prozkoumání a objevování.

Oba díly Lone Echo jsou vizuálně ohromující a nabízejí detailní a realistické prostředí vesmíru. Grafika je skvěle zpracovaná a prostředí působí živě a autenticky. Virtuální realita přidává další rozměr do zážitku, kdy se cítíte opravdu jako součást tohoto fantastického světa.

Celkově jsou hry Lone Echo + Lone Echo 2 něčím více než jen obyčejnými adventurami ve vesmíru. Jsou to propracované a poutavé příběhy, které vás vtáhnou do svého světa a nepustí vás až do posledního okamžiku. Pro milovníky sci-fi a fanoušky virtuální reality jsou tyto hry nepřehlédnutelnou volbou. Vyšly na platformě Oculus Rift/Quest 1 & 2 via Link a představují skvělý zážitek pro každého hráče, který touží po dobrodružství ve vesmíru.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *