Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na VR

Recenze VR hry Humanity – Shiba Inu zachraňuje lidstvo

Dětský eshop pro rodiče i děti

Humanity přichází jako osvěžující novinka v žánru logických plošinovek, která si získává srdce hráčů svým originálním konceptem a půvabným provedením. Ačkoliv hra vyšla na mnoho platforem, verze pro virtuální realitu se stává nepřekonatelnou, a to díky unikátnímu zážitku, který přináší.

V Humanity se ujímáte role psa Shiba Inu, který má za úkol řídit proud lidí a přepravit je na druhý konec lokace. Vaše úkoly spočívají v řešení prostorových hádanek a vyhýbání se různým nebezpečím, která by mohla ohrozit životy lidí. Díky ovládání přes VR prostředí získáváte skvělý přehled o celé situaci, což zlepšuje hráčskou zkušenost a zvyšuje intenzitu zážitku.

Jedním z nejvýraznějších prvků Humanity je jeho jedinečný pohled shora na celou úroveň, což umožňuje hráčům snadněji plánovat své tahy a hledat strategie pro přepravu postaviček. Ovládání je intuitivní a plynulé, což umožňuje hráčům plně se soustředit na řešení hádanek a zachraňování lidí.

Grafika a design hry jsou příjemné a esteticky příjemné, přičemž prostředí je barevně bohaté a plné detailů. Pohled na svět očima Shiba Inu přináší hráčům dojem, že se skutečně nacházejí ve hře a mají přímý vliv na dění kolem sebe.

Celkově lze říci, že Humanity je skvělým přírůstkem do světa VR her, který si zaslouží pozornost hráčů. S originálním konceptem, pohlcujícím zážitkem a zábavným provedením je tato hra ideální volbou pro fanoušky logických her i milovníky virtuální reality. Vyšla na PS VR 1/2, Meta Quest 2, Quest 3, Quest Pro, Rift S a Valve Index dne 16. 5. 2023.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *