Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na konzoleHry na PCOnline hry

Recenze hry Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone

Dětský eshop pro rodiče i děti

Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone přináší kombinaci klasického vícehráčového zážitku z Modern Warfare s novými vylepšeními a rozšířením oblíbeného módu battle royale, Warzone. Hra zachovává rychlost a dynamiku předchozích dílů série, ale přináší také inovace v podobě nových animací pro vojáky a možností plavání. Zbraňový editor Gunsmith byl přepracován a hráči nyní mohou upravovat své zbraně dle svého gusta.

Kampaň pro jednoho hráče se vrací s ikonickými členy jednotky Task Force 141 a filmovým zážitkem, který hráče zavede na různá místa po celém světě, aby zabránili katastrofě nevídaných rozměrů.

Nová verze battle royale Warzone 2.0 přináší řadu novinek, zahrnujících změny v bezpečné zóně a rozdělení mapy na menší části, což přináší nové strategické prvky do hry.

Hodnocení recenzentů na Metacritic je 79 % z 9 recenzí, což naznačuje solidní přijetí, ale hodnocení na Steamu je spíše záporné s 32 % od 30 720 hráčů.

Hra je dostupná na platformách PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X a Xbox One a nabízí různé herní režimy včetně vícehráčového, kooperativního a módu battle royale.

Call of Duty: Modern Warfare II a Warzone byly vyvinuty společností Infinity Ward a vydány Activisionem dne 14. listopadu 2022.



Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *