Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na PCOnline hry

Recenze hry Lost Ark

Dětský eshop pro rodiče i dětiLost Ark je MMORPG, které vás zavede do rozlehlého fantasy světa plného dobrodružství a nebezpečí. Hra je založena na modelu free-to-play a nabízí hráčům možnost prozkoumat celou řadu dungeonů ve stylu diablovek.V příběhu se ocitnete v chaosu způsobeném útokem armády démonů vedené Kazerosom. Ve světě zapomenuté Archy, která kdysi démony porazila, není žádnými hrdiny a nikdo na ni nevzpomíná. Vaším úkolem je vydat se do tohoto rozlehlého světa, najít a posbírat ztracené části Archy a postavit se armádě démonů. Během vaší cesty prozkoumáte sedm kontinentů s různorodými kulturami, fantastickými bestiemi a nečekanými zázraky.

Lost Ark obdržel dobré hodnocení od recenzentů, s 81 % na Metacritic a spíše kladným přijetím od hráčů na Steamu, kde získal 71 % hodnocení od více než 198 000 hráčů.

Hra je dostupná pouze na platformě PC a nabízí herní režimy pro jednoho hráče, více hráčů, kooperaci a masivní multiplayerové online hraní. I přes absenci plné české lokalizace si hra získala značnou popularitu a je vydávána společností Amazon Game Studios. Datum vydání je 11. února 2022.

TIP: Pokud hledáte stůl nebo židli k PC, tak se podívejte na web, kde najdete tipy na dětské vybavení do pokojů.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *