Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na PCOnline hry

Recenze hry Last Epoch

Dětský eshop pro rodiče i děti

Last Epoch je akční RPG, které nabízí unikátní kombinaci cestování časem, prozkoumávání nebezpečných dungeonů, rozsáhlé možnosti přizpůsobení postav a velmi dobrou hratelnost. Hráči se vydávají na dobrodružství skrze minulost světa Eterra, kde čelí temným impériím, rozzlobeným bohům a nedotčené divočině. Jejich úkolem je zachránit samotný čas před ničivou prázdnotou.

Hra nabízí možnost výběru z pěti silných tříd, které se během putování mohou přeměnit na jednu z patnácti specializovaných mistrovských tříd. Přes stromy dovedností si hráči přizpůsobí svůj herní styl. Ve hře se vydáte na lov vzácných a mocných předmětů, které můžete vylepšovat díky systému craftingu. Cestujete v čase, odhalujete tajemství minulosti a bojujete za novou budoucnost Eterry.

Recenzentům se hra obecně líbí, což dokazuje hodnocení 76 % na Metacritic založené na 16 recenzích a spíše kladné hodnocení 74 % od 63 343 hráčů na Steamu.

Last Epoch je dostupný na platformě PC a nabízí širokou škálu herních režimů, včetně singleplayer, multiplayer, kooperace a MMO.

Bohužel, pokud hledáte hru s oficiální češtinou, Last Epoch tuto možnost nenabízí.

Hra byla vydána 21. 2. 2024 a je vyvíjena a vydávána společností Eleventh Hour Games.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *