Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na konzoleHry na PCOnline hry

Recenze hry EA Sports FC 24

Dětský eshop pro rodiče i děti

EA Sports FC 24 přináší novou éru fotbalových her, která je nejen věrnější a realističtější, ale také nabízí širokou škálu možností pro hráče všech úrovní dovedností. Přestože vydavatelský rozchod s FIFA organizací vyvolal obavy, nový ročník fotbalu od EA Sports se ukázal být přirozenou evolucí, která zlepšuje herní zážitek.

Hra se vyznačuje realističtějším prostředím, které je lépe naladěné a nasvícené. Hráči vypadají a chovají se více jako jejich skuteční protějšci, což zvyšuje imerzi do hry. Novinkou jsou tzv. Playstyles, které kompletně přepracovávají hráčské atributy a přispívají k vyváženějšímu postupu vpřed.Recenze hry jsou poměrně pozitivní, přestože se na Steamu setkává s mírně smíšenými hodnoceními. Zatímco na Metacritic dosahuje skóre 75 % z 76 recenzí, na Steamu získala hodnocení 55 % od 42 251 hráčů.

EA Sports FC 24 je dostupný na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One a Nintendo Switch. Nabízí různé herní režimy pro jednoho hráče, více hráčů nebo kooperativní hraní. I přes absenci plné české lokalizace si hra získala velkou popularitu a je vydávána společností Electronic Arts. Datum vydání je 29. září 2023.

TIP: Pokud máte děti, které nebaví hrát hry, tak se podívejte na web, který se zaměřuje na téma, jak vybrat stavebnice.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *