Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na mobil

Recenze mobilní hry: Hearts of Iron IV

Dětský eshop pro rodiče i děti

Hearts of Iron IV je strategická hra, která umožňuje hráčům převzít velení nad jakýmkoli národem ve druhé světové válce. S intenzivním bojem a možností změnit průběh historie nabízí hráčům nekonečné možnosti. Tankové divize prorážejí fronty, vojenské továrny jsou bombardovány a ponorky útočí na dopravní konvoje.

Jednou z největších předností hry je flexibilita a možnost provádět různé strategické manévry. Hráči mohou simulovat různé scénáře, jako je například invaze německých vojsk do Británie nebo pomáhání komunistickým Spojeným státům Sovětskému svazu.Recenze od hráčů i odborné kritiky jsou velmi pozitivní. Metacritic udělil hře skóre 83 % na základě 38 recenzí, zatímco na platformě Steam si získala velmi kladné hodnocení od 92 % z více než 197 000 hráčů.

Hearts of Iron IV je dostupný na platformě PC a nabízí různé herní režimy, včetně možnosti hrát jednoho hráče, více hráčů nebo kooperativní hraní. I přes absenci oficiální češtiny si získal velkou popularitu a je vydáván společností Paradox Interactive. Hra vyšla 6. června 2016 a dodnes patří mezi oblíbené strategické tituly pro fanoušky žánru.

TIP: Podívejte se na web, který se věnuje tématům, co se týče miminek, mateřství a dalšího.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *