Čtvrtek, 25 července, 2024
Hry na konzoleHry na PCOnline hry

Recenze hry Granblue Fantasy: Relink

Dětský eshop pro rodiče i děti

Granblue Fantasy: Relink je akční RPG, které vás zavede na velkolepé nebeské dobrodružství. Jako kapitán se se svou posádkou plavíte skrz Sky Realm – svět, kde nesčetné ostrovy plují na obrovské modré obloze. Vaším cílem je Estalucia, legendární ostrov za koncem nebes. Ostrovy chrání mocné bytosti známé jako prvotní zvířata a větry nesou příběhy o tajemné organizaci zvané Církev Avia. Ponořte se do sítě intrik a zapojte se do bitvy o osud celého Sky Realmu.

Hra nabízí skupinový real-time boj, který je založen na spolupráci. Hráči mohou porážet nepřátele v questech sami nebo společně s přáteli. Klíčem k vítězství je správné využití silných a slabých stránek nepřátel a schopností vaší party. Kromě bohaté nabídky vedlejších questů hra umožňuje nahlédnout do příběhů jednotlivých členů posádky.

Granblue Fantasy: Relink získal dobrou odezvu od recenzentů, s hodnocením 80 % z 68 recenzí na Metacritic a velmi kladným hodnocením 90 % od 23 765 hráčů na Steamu.

Hra je dostupná na platformách PC, PlayStation 4 a PlayStation 5 a podporuje různé herní režimy, včetně singleplayer, multiplayeru a kooperace.

Bohužel, hra nenabízí oficiální češtinu na PC.

Granblue Fantasy: Relink byl vydán 1. 2. 2024 a je publikován společností Xseed Games s vývojem od studia Cygames.Prohlédněte si veškeré naše rubriky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *